Preskočiť na obsah
MRENKA & TYLKA

Odborné a poradenské služby

MRENKA & TYLKA s. r. o.

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Sídlo
Liešno
Od roku
2019
IČO
52 780 970

MRENKA & TYLKA

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Liešno 12, 038 22 Liešno
Na trhu od
20. novembra 2019
IČO
52 780 970
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Firma v číslach

6
rokov na trhu
2019
rok vzniku
9
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte MRENKA & TYLKA

MRENKA & TYLKA s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Liešno 12, 038 22 Liešno. Zapísaná je od 20. novembra 2019 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet činnosti tvorí 9 položiek, napríklad činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, maloobchod a veľkoobchod a ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál.

Základné údaje

Obchodné meno
MRENKA & TYLKA s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
52 780 970
DIČ
2121133707
Dátum vzniku
20. novembra 2019
Sídlo
Liešno 12, 038 22 Liešno
Obchodný register
Okresný súd Žilina, oddiel Sro, vložka č. 73592/L
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa MRENKA & TYLKA zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok

  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá

  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva

  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba

Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli MRENKA & TYLKA s. r. o.?

Sídlo je na adrese Liešno 12, 038 22 Liešno.

Čím sa MRENKA & TYLKA s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; maloobchod a veľkoobchod; ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál; poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá.

Aké je IČO – MRENKA & TYLKA s. r. o.?

IČO je 52 780 970, DIČ 2121133707.

Kedy vznikla MRENKA & TYLKA s. r. o.?

Vznik: 20. novembra 2019. Na trhu pôsobí 6 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Liešno 12 038 22 Liešno

Registrový súd: Okresný súd Žilina

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre MRENKA & TYLKA s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese mrenka-a-tylka.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.